400 грн.

Ерши для аэротенков, септиков, биореакторов

Продам ерші для аеротенків, септиків, біореакторів. Ершова загрузка - це необхідний елемент обладнання для очищення побутових стічних вод. Саме на ершах створюються колонії аеробних мікроорганізмів, які знешкоджують забруднюючі речовини в стічній воді. Ершова біозагрузка схожа на щітку, якою миється пляшки, це тонка полімерна стрічка, навита на дріт.

Під час експлуатації септику або автономної системи каналізації на ершах утворюється шар мільйонів аеробних і/або анаеробних бактерій, які в суті ершова загрузка - це багатоквартирний будинок для мікроорганізмів.
Принцип дії ершової загрузки полягає в тому, що мікроорганізми, що очищують каналізаційні відходи, прикріплюються до її волосків і створюють на ній свої колонії. Активному осаду, що складається з аеробних бактерій, зручніше існувати, будучи прикріпленими до поверхні ершів, ніж у плаваючому стані. Таким чином, в очисній системі, обладнаній ершовою загрузкою, об'єм та життєдіяльність активного осаду будуть вищими, ніж у системі без ершів.

У енергонезалежних септиках на ершах утворюються великі колонії анаеробних мікроорганізмів, таким чином ефективність очищення стічних вод у септику збільшується на 15-20 відсотків.
Ершовою біозагрузкою можна обладнати існуючий септик, тим самим підвищити його ефективність, покращити показники очищення стічних вод та продовжити термін служби до того моменту, коли він повністю заповниться та перестане дренувати стоки у грунт.
Також ерші можна використовувати для водосточних жолобів, щоб вони не забивалися листям та сміттям.

Розміри ершової загрузки: довжина кратна 5 метрам. Діаметр 10 сантиметрів.
Ціна 400 гривень за 5 метрів продаж кратна 5 метрам.
У нас ви можете придбати ершову загрузку для септиків та очисних систем, здійснюємо доставку по всій Україні, кур'єрською службою "Нова пошта". Всі об'єми завжди в наявності

ID: 1169505
Создано: 06/02/2024

Зарегистрирован 06/02/2024
Активность 06/02/2024 15:44

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления